VI Međunarodna naučna konferencija “Geographic research and Cross-Border Cooperation“ će se održati od 6-8. oktobra 2022. godine u online formatu. Univerzitet u Beogradu – Geografski fakultet od 2010. godine učestvuje u organizaciji konferencije, a 2014. godine i kao domaćin na Srebrnom jezeru. Ideja Konferencija jeste razmena znanja i iskustva naučnika iz Madjarske, Srbije, Rumunije, Bugarske, ali i ostalih država. Organizator konferencije je Univerzitet u Krajovi, Rumunija, a zbog (još uvek) specifičnih pandemijskih uslova, konferecija se održava online, kotizacija nije predviđena, a radovi se mogu publikovati u časopisu Forum geografic.

Više informacija možete videti na linku i u prilogu koji možete pogledati OVDE.

znak 1