Vebinar: Kako da odeš na studentsku razmenu kroz Erazmus+?

U susret novim konkursima za odlazak na Erazmus+ stipendirane mobilnosti, Informativni centar  Fondacije TEMPUS organizuje vebinar namenjen studentima svih nivoa studija koji su zainteresovani za učešće u studentskim razmenama i praksama u inostranstvu. Na vebinaru će biti reči o uslovima učešća na  Erazmus+ razmenama, visini i obuhvatu stipendija, potrebnoj dokumentaciji i načinu prijave. Takođe će biti pružene informacije o tome kako  Erazmus+ podržava inkluziju i različitost i omogućava učešće različitih kategorija studenata u programu, uključujući i studente sa hendikepom i studente u nepovoljnom socio-ekonomskom položaju.

Vebinar se održava 25. januara od 16 do 17 časova, a za prijavu učešća potrebno je popuniti kratak prijavni formular najkasnije do 25. januara u 12 časova.

znak 1