Uspostavljena Erasmus + saradnja sa Institutom za geografiju, Prirodno-matematičkog fakulteta, Univerziteta Sveti Ćirilo i Metodije, Skoplje

U okviru Erasmus+ programa međunarodne mobilnosti, Geografski fakultet u Beogradu uspostavio je naučno-istraživačku saradnju sa Institutom za Geografiju, Prirodno-matematičkog fakulteta, Univerziteta Sveti Ćirilo i Metodije u Skoplju. U narednom periodu biće realizovano terensko istraživanje iz oblasti migracija stanovništva na teritoriji dve države – Srbije i Severne Makedonije. Pored prodekana za nauku i međunarodnu saradnju prof. dr Danice Šantić i saradnice msc Milice Langović, istraživački tim iz Skoplja činiće prof. dr Mirjanka Madžević, prof. dr Biljana Apostolovska Toševska i doc. dr Marija Ljakoska. Takođe, msc Milica Langović će se u toku dvomesečnog trajanja mobilnosti upoznati sa istraživačkim temama, kapacitetima i mogućnostima za naučnoistraživačku delatnost na Institutu za geografiju, PMF-a  u Skoplju., kao i za bududću saradnju sa geografskim fakultetom.

sasadsds  dsdssds

znak 1