Uputstvo za studente doktorskih studija – online nastava – MS Teams

Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas da je i studentima doktorskih akademskih studija omogućen pristup platformi MS Teams.

Klikom na link određenog predmeta, čiji se spisak nalazi u daljem tekstu, pristupate timovima koji odgovaraju predmetima koje ste prijavili.

Otvaranjem Microsoft Teams prozora potrebno je kliknuti Join (prijavi se). Nakon uspešnog odobrenja pristupa od strane nastavnika, u spisku Vaših timova će biti i predmet koji ste izabrali.

Detaljno uputstvo za priključivanje timu i prisustvu predavanjima i vežbama možete pogledati ovde.

Ukoliko imate problema sa pristupom određenom timu, ili niste u mogućnosti da se registrujete, potrebno je da nas o tome obavestite putem e-mail adrese online_nastava@gef.bg.ac.rs.

Prilikom prijave problema potrebno je dostaviti: Ime i prezime, broj indeksa, studijski program, korisničko ime u FIS-u, korisničko ime za MS Teams.

Tabele sa linkovima za pristupanje timovima:

Studijski program Geonauke

znak 2