PREDUZMITE AKCIJU PROTIV KLIMATSKIH PROMENA I PRIDRUŽETE SE PROGRAMU „THE JOURNEY“ – LETNjA ŠKOLA

Climate-KIC, jedna od glavnih evropskih inicijativa za klimatske promene i Privredna Komora Srbije Vas pozivaju da preduzmete akciju protiv klimatskih promena i pridružete se programu „The Journey“ – Summer School  / „Putovanje“ – letnja škola.

„The Journey“ je najveća svetska inovaciona letnja škola iz oblasti klime. Ovaj program će Vam pružiti znanje o klimatskim promenama i naučiti Vas preduzetničkim veštinama kako bi mogli da razvijate svoj biznis model koji će nam pomoći u očuvanju naše životne sredine.

Šta Vam nudimo:
· Besplatno učešće u letnjoj školi 3 ili 5 nedelja.
· Jedinstveno, međunarodno iskustvo koje će doprineti da steknete nove veštine i načine razmišljanja kako bi zaista napravili razliku!

Šta nam je potrebno od Vas:
· Da ste na master ili doktorskim studijama ili mladi profesionalnci sa jakim interesovanjem za pitanja životne sredine i klimatskih promena i sa željom da postanete budući preduzetnik u ovoj oblasti;
· Dobro poznavanje engleskog jezika;
· Da ste dostupni za učestvovanje u celom programu.

Rok za prijavu: 18. februar 2018. godine

Više informacija o programu: https://journey.climate-kic.org/
Za dodatna pitanja pišite na: isabel.airas@pks.rs
printlogo