Poziv za prisustvo za stručno predavanje

Zadovoljstvo nam je da Vas obavestimo da će dana 8. jula 2015. godine u 14 časova, Geografski fakultet (Studentski trg 3/III) posetiti Profesor dr Stjuart Oukli sa Kalifornijskog univerziteta Čiko i tom prilikom održati predavanje na temu: “Domestic Wastewater Engineering: Designs for Sustainability with Case Studies“.

Profesor Oukli je svetski priznati stručnjak u oblasti Upravljanja tečnim i čvrstim otpadom i međunarodni konsultant. On će govoriti o svom projektu na sanaciji otpadnih voda jezera Titikaka u Južnoj Americi, o medicinskom otpadu u Liberiji, mogućem rešavanju pitanja otpada u Republici Srbiji, kao i potencijalnoj kolaboraciji sa srpskim kolegama.

Planirano vreme predavanja je sat vremena, nakon čega je predviđeno vreme za pitanja i diskusiju. Nakon diskusije, prof. Oukli će biti dostupan za individualne sastanke i konsultacije, koje možete zakazati na mail: jlukovic@gef.bg.ac.rs.

Pozivamo Vas da prisustvujete ovom interesantnom predavanju.