Obaveštenje za studente master akademskih studija

Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas da nastava u jesenjem semestru školske 2021/22. godine, za prvu godinu master akademskih studija, počinje u ponedeljak, 18. oktobra 2021. godine.

Nastava će se održavati uživo, prema rasporedu nastave koji će biti objavljen na oglasnoj tabli i zvaničnoj internet stranici Fakulteta, u sredu 13. oktobra 2021. godine.

Imajući u vidu aktuelnu epidemiološku situaciju, molimo sve studente da se pridržavaju preporuka zdravstvenih i drugih nadležnih organa u vezi sa prevencijom širenja bolesti COVID-19, koje se tiču obaveznog nošenja zaštitne maske, držanja propisanog rastojanja i drugih higijenskih mera.

Napominjemo da će poslovanje Fakulteta u narednom periodu biti organizovano u skladu sa preporukama nadležnih institucija, a u cilju zaštite zdravlja svih studenata i zaposlenih.

Želimo vam srećan početak školske 2021/22. godine.

Srdačan pozdrav,

Rukovodstvo Fakulteta