КУРС „ВЕШТИНЕ УПРАВЉАЊА КАРИЈЕРОМ“

Захваљујући успешној сарадњи Центра за развој каријере и Географског факултета, студенти овог факултета ће током актуелног семестра имати прилику да похађају курс „Вештине управљања каријером“.

Курс је намењен студентима завршне година основних,  мастер  и докторских студија и представља јединствени пакет чији је основни циљ да студенте оспособи за управљање каријером, припреми за укључивање у тржише рада и пружи подршку у преузимању активне улоге у будућем каријерном развоју.

Овај факултативни курс се састоји из 6 једнонедељних сусрета (предавања, радионица и симулација) у трајању од 2 до 4 сата,  током којих ће студенти добити одговоре на питања:

Који су моји квалитети? Како видим своју каријеру? Које опције ми стоје на располагању? Како се постављају циљеви?  Како и где могу да тражим посао?  Како да се успешно представим послодавцу?

Успешно похађање курса полазницима доноси додатне ЕСПБ бодове и уписивање ове активности у додатак дипломи.

Више информација о курсу, садржају, као и пријавни формулар студенти могу наћи овде: www.razvojkarijere.bg.ac.rs/vuk

Број места је ограничен, а заинтересовани могу да се пријаве путем формулара који је потребно послати на office@razvojkarijere.bg.ac.rs.  Рок за пријављивање је 06. март 2018. године.

Почетак курса је 8. марта 2018. године у 14:00 часова.

vuk-18-FB-1