KONKURSI GEOGRAFSKOG FAKULTETA ZA NAJBOLjU FOTOGRAFIJU I NAJBOLjI POSTER

Univerzitet u Beogradu – Geografski fakultet raspisuje konkurse:

1. Za najbolju fotografiju na temu „Nestanak prirode“ – konkurs je namenjen srednjoškolcima.
Fotografija mora biti autorska, a uz nju je potrebno dostaviti naziv, ime i prezime učenika i naziv škole.

2. Za najbolji poster na temu „Zaštita prirode“ – konkurs je namenjen studentima osnovnih i master studija.
Poster mora biti autorski, formata 100x70cm sa praznim prostorom 10x10cm u donjem desnom uglu, orijentacija portret. Uz poster je potrebno dostaviti ime i prezime studenta, podatke o godini studija, smeru i visokoškolskoj ustanovi.

Postere i fotografije treba poslati do 1. aprila 2019. godine do 23:59 na gefzaplanetu@gmail.com. Za najbolje smo pripremili vredne nagrade (putovanje za dvoje u Istanbul, kurs nemačkog ili engleskog jezika, besplatne treninge, vaučere i dr.). Proglašenje pobednika i dodela nagrada će biti na manifestaciji „U susret planeti Zemlji„, 19. aprila 2019. godine u prostorijama Fakulteta u Vojvođanskoj 1 (Zemun).

Srećno!