KOLEGE SA BELGORODSKOG UNIVEZITETA („BelGU“) U POSETI GEOGRAFSKOM FAKULTETU

Na osnovu ugovora o saradnji između Belgorodskog državno-nacionalnog i istraživačkog univeziteta „BelGU“ (Belgorod, Rusija) i Univerziteta u Beogradu, 17. maja 2017. god. Geografski fakultet posetile su doc. dr Tatjana Bronislavnovna Klimova, šef katedre za turizam i usluge Instituta za menadžment Belgorodskog univerziteta i Larisa Nikolaevna Šmigirilova, zamenik direktora za međunarodnu saradnju Instituta za menadžmentBelgorodskog univerziteta.

U razgovoru sa kolegama sa Belgorodskog univerziteta prof. dr Snežana Đurđić, prodekan za nauku i međunarodnu saradnju, prof. dr Sanja Pavlović, šef odseka za turizam i Milan Radović, stručni saradnik za istraživačke poslove i međunarodnu saradnju, razmatrani su dalji koraci u saradnji dve institucije, razmeni studenata, saradnika i nastavnika i o mogućnostima zajedničkih istraživanja.

belgorod 1 belgorod 2 belgorod 3 belgorod 4