HUMANITARNA AKCIJA “KNjIGOM ZA OSMEH”

Poštovane kolege,

Uredništvo studentskog časopisa “BG list” organizuje humanitarnu akciju “Knjigom za Osmeh” koja će se održati u holu naše zgrade u Zemunu u periodu od 18. do 22. aprila. Na uređenom štandu će biti izložene knjige koje će se prodavati po simboličnim cenama. Pozivaju se svi zaposleni i studenti Geografskog fakulteta da se pridruže akciji, kako svojim prilozima u knjigama, tako i kupovinom neke od izloženih. Ovo je jedinstvena prilika da se u dobrotvorne svrhe rešite vama nepotrebnih knjiga, ili da dođete do onih koje vam nešto znače. Vaše priloge u knjigama ćemo skupljati već od ponedeljka, 4.4.2016., a osoba kojoj ćete se javiti je Danica Nikolić (Laboratorija za fizičku geografiju). Voleli bismo da bude što više geografske i stručne literature, ali ćemo izložiti i sve ono što budete doneli (beletristika, nastavna sredstva, atlasi, karte, periodika, magazini, stripovi, softver, muzički diskovi, sportski rekviziti, itd.).

Novac koji se prikupi namenjen je porodici Golubović iz Popovca kod Paraćina. U jedanaestočlanoj porodici je jedan student, troje srednjoškolaca i petoro osnovaca. A sopstvenog krova nad glavom nema, kao ni stalnog posla. Bez struje, hrane …

Voleli bismo da u ovome prepoznate dobru nameru i vašom Knjigom osigurate Osmeh na nečijem licu.

Uredništvo BG lista

Untitled