DOKTORANTI GEOGRAFSKOG FAKULTETA ELEKTRONSKI POTPISALI SVOJE PRVE UGOVORE O RADU

Dana 23. juna 2018. godine, u Domu Narodne skupštine Republike Srbije održana je svečanost povodom uključivanja 1.000 mladih doktoranata u naučno-istraživačke projekte na institutima i fakultetima u Srbiji, pri čemu je 50 budućih doktoranata potpisalo svoje prve ugovore o radu. Svečana ceremonija elektronskog potpisivanja ugovora održana je u prisustvu predsednice Vlade Republike Srbije Ane Brnabić i ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladena Šarčevića, 30 direktora instituta i dekana fakulteta, među kojima i dekan Geografskog fakuteta prof. dr Dejan Filipović.

Pedeset doktoranata, među kojima je bilo sedmoro studenata Geografskog fakuteta, koji su potpisali ugovore o radu, to su uradili elektronski, uz pomoć kvalifikovanih elektronskih sertifikata.

IMG-44b35c5192bc8671058ea3f67212a765-V

Detaljnije – link; link; link; link; link.