PREDSTAVLjANjE STUDIJA U FRANCUSKOJ U OBLASTIMA ENERGIJE I ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE

Povodom francusko-srpskog meseca nauke, Francuski institut u Srbiji, u saradnji sa svojim partnerima, organizuje predstavljanje studija u francuskoj u oblastima energije i zaštite životne sredine.

Reciklaža, ekologija i zaštita životne sredine postale su naša svakodnevna briga, a svest o njihovom značaju razvila je važnu privrednu granu i stvorila nova zanimanja. Francuski institut u Srbiji i Agencija Campus France pozivaju vas da saznate više o studijama u Francuskoj u ovim oblastima koje svake godine privlače sve više studenata iz Srbije.

Dođite da otkrijete specijalizovane studijske programe u ovim oblastima, kao i mogućnosti za finansiranje studija u Francuskoj.

Predstavljanje studijskih programa održaće se u četvrtak 2. oktobra 2014. g. u periodu od 13 do 15h u Francuskom institutu, u Knez Mihailovoj 31.

Više informacija možete pronaći na http://www.institutfrancais.rs/srp/02h.html#studije