Poziv za konferenciju URBANA BEZBEDNOST I URBANI RAZVOJ 2022

U ime Organizacionog odbora 2. naučne konferencije „URBANA BEZBEDNOST I URBANI RAZVOJ – UBUR 2022“, pozivamo Vas da učestvujete na ovoj konferenciji, koja će se održati 01.07.2022. godine na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu. Konferencija obuhvata veliki broj tema iz oblasti studija bezbednosti, urbanizacije bezbednosti, urbanog razvoja i sa tim povezanog digitalnog razvoja.

Konferencija je na srpskom jeziku, a učešće je besplatno. Svi primljeni radovi prolaze proces dvostruke recenzije. Radovi koji prođu ovaj proces biće objavljeni u zborniku radova konferencije sa odgovarajućim ISBN brojem, a njihovi apstrakti u knjizi apstrakata sa konferencije sa odgovarajućim ISBN brojem.

Više informacija možete pročitati u priloženom pozivnom dokumentu, kao i na zvaničnoj veb stranici Arhitektonskog fakulteta: http://www.arh.bg.ac.rs/2022/03/04/druga-naucna-konferencija-urbana-bezbednost-i-urbani-razvoj-01-07-2022/?pismo=lat

Podnošenje apstrakata i radova: ubur@fb.bg.ac.rs

Opširnije možete pogledati OVDE.

znak 1