OTVOREN POZIV ZA ERASMUS + MOBILNOSTI

Obaveštavamo Vas da su otvoreni pozivi za prijavljivanje za realizaciju individualne mobilnosti u okviru Erazmus+ programa mobilnosti studenata.

U okviru Ključne akcije 103 (mobilnost u zemljama EU i Islandu, Lihtenštajnu, Norveškoj, Severnoj Makedoniji i Turskoj) i trenutno otvorenih poziva, studenti mogu da konkurišu za realizaciju mobilnosti u jesenjem semestru 2022/23. akademske godine, uz napomenu da mobilnosti u okviru ovog poziva mogu biti realizovane najkasnije do 31. maja 2023. godine.

Prijave se vrše isključivo preko onlajn platforme Univerziteta u Beogradu MobiON (https://mobion.bg.ac.rs/), gde ujedno možete pronaći sve dodatne informacije o uslovima i potrebnoj dokumentaciji za apliciranje.

Za sva eventualna pitanja i nedoumice možete se obaratiti prodekanu za nauku i međunarodnu saradnju na prodekan.nauka@gef.bg.ac.rs

Pregled mobilnosti za koje su otvoreni pozivi za prijavu studentata Geografskog fakulteta:

Country

University