Obaveštenje za studente

Poštovani studenti,

Imajući u vidu preporuke i uputstva nadležnih u vezi sa aktuelnom epidemiološkom situacijom, ponovo ukazujemo na neophodnost nošenja zaštitnih maski (preporuka N 95), poštovanje distance, dezinfekciju ruku i druge protivepidemijske mere.

Još jednom apelujemo da se prilikom dolaska na ispit ili boravka u prostorijama Fakulteta, pridržavate navedenih propisanih mera, kako bi se u što većoj meri smanjilo prenošenje virusa kovid-19.

Napominjemo da, saglasno Uredbi o merama za sprečavanje i suzbijanje zarazne bolesti kovid-19 i Zakonu o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti, oboleli studenti koji nemaju nikakve simptome ili su sa lakšom kliničkom slikom, odnosno kod kojih težina bolesti ne zahteva lečenje u bolničkim uslovima, treba da budu u kućnoj izolaciji u trajanju od sedam dana.

znak 1