Letnja škola – Urban housing in Central and Southeastern Europe

Austrijska akademija nauka i umetnosti u saradnji sa Geografskim fakultetom u Beogradu, Univerzitetom u Beču, Austrijskom akademijom nauka i Harokopio univerzitetom u Atini organizuje letnju školu Urban housing in Central and Southeastern Europe, koja će se održati tokom septembra 2022. godine. Škola je namenjena studentima master i doktorskih studija Geografskog fakulteta, ali i studentima istorije, arhitekture, antropologije i drugih sličnih disciplina. Program se realizuje u trajanju od 11 dana i to po tri dana u Beču, Beogradu i Atini, uz predviđeni prevoz. Predavači će biti eminentni profesori i stručnjaci iz ove oblasti, a studenti će imati prilike da se kroz predavanja i diskusije upoznaju i razmene mišljenja o savremenim problemima stanovanja u ovim evropskim prestonicama.

Dokumenta koja su potrebna za prijavu: motivaciono pismo za učešće na školi ovog tipa, CV i registracioni formular (koji možete pronaći na linku u nastavku).

Rok za prijave je produžen do 28. februara 2022. godine.

Kontakt osoba za više informacija: doc. dr Aljoša Budović (aljosa.budovic@gef.bg.ac.rs)

Više detalja o letnjoj školi možete pronaći na linku: https://www.oeaw.ac.at/urban-housing2022

znak 1