Prezentacija Informativnog centra – Mogućnosti za mobilnost studenata kroz programe Erazmus+ i CEEPUS

Kako otići na stipendiranu studentsku razmenu na osnovnim, master ili doktorskim studijama kroz Erazmus+ i CEEPUS programe? Šta su Erazmus Mundus zajednički master programi?  Koji resursi i alati su na raspolaganju pri potrazi za navedenim, kao i drugim vrstama mobilnosti?
Odgovore na ova pitanja možete saznati iz prve ruke na prezentaciji Informativnog centra Fondacije Tempus, organizacije zadužene za promociju i sprovođenje programa Erazmus+ i CEEPUS u Republici Srbiji. Erazmus+ je program Evropske unije za obrazovanje, mlade i sport, dok je CEEPUS srednjoevropski program za razmenu studenata i nastavnog osoblja.

Ponedeljak, 7. jun u 18:00 Velika sala Studentskog kulturnog centra, Beograd.

plakat-za-7.-jun-2021.---Fondacija-Tempus,-Erazmus+-i-Ceepus

znak 2