Dekan Geografskog fakulteta dobitnik Svetosavske nagrade Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja

Na svečanosti održanoj u Vladi Republike Srbije 27. januara 2019. godine, prof. dr Dejanu Filipoviću, dekanu Geografskog fakulteta uručena je Svetosavska nagrada za 2019. godinu za izuzetne rezultate u oblasti obrazovanja, unapređivanju obrazovno-vaspitne prakse i razvoju naučnih dostignuća. Pred mnogobrojnim uvaženim gostima, dekanu je nagradu uručio gospodin Mladen Šarčević ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije.

Na Svetosavskoj akademiji održanoj u Narodnom pozorištu svečano su predstavljeni ovogodišnji dobitnici najveće nagrade koja se dodeljuje pojedincima, ustanovama i kompanijama za izuzetne rezultate u oblasti obrazovanja i vaspitanja, unapređenju obrazovno-vaspitne prakse i razvoju naučnih i umetničkih dostignuća u oblasti obrazovanja i vaspitanja.

df nagrada sv.sava svetosavaska nagrada DF NP svecana akademija NP svecana akademija sv.sava