PREDAVANjA NA ENGLESKOM JEZIKU ZA STUDENTE GEOGRAFSKOG FAKULTETA

Dragi studenti Geografskog fakulteta,

organizujemo za vas nekoliko zanimljivih predavanja na engleskom jeziku. Naš cilj je da vam omogućimo da se što bolje pripremite za mobilnost i internacionalizaciju koju Bolonjski sistem podrazumeva. Teme koje smo za vas pripremili u ovom semestru obuhvataju aktuelne izazove Klimatskih promena, Prirodnih nepogoda, Savremenih migracija stanovništva, ali i Prostornih strategija koje se vide kao deo njihovog rešavanja. Pozivamo vas da dođete na naše prvo okupljanje u četvrtak, 01. novembra 2018. godine u 15.00h u Vojvodjansku 1.

Vidimo se!

Danica Šantić, Jelena Luković, Ivan Novković i Tijana Dabović

Dear students,

We have prepared for you a set of exciting lectures that we plan to deliver in English! Since, mobility and internationalization are requirements according to Bologna system, our idea is to increase your ability for successful integration in an English speaking environment. The lectures are tied to actual challenges of Climate change, Natural disasters, Modern migration, but also to Spatial strategies as an integral part of the given challenges! We invite you to join us for our first gathering on Thursday, 1st of November, at 15:00h in Vojvodjanska 1.

See you all there!

Danica Šantić, Jelena Luković, Ivan Novković i Tijana Dabović