SVEČANA DODELA DIPLOMA

Poštovani,

Obaveštavamo vas da će u petak 07. septembra 2018. godine, sa početkom u 14:00 časova, biti održana svečana dodela diploma u Amfiteatru zgrade Gegrafskog fakulteta u Zemunu, Ulica Vojvođanska br. 1.
Molimo vas da na svečanu dodelu diploma dođete pola sata pre početka svečanosti.

Spisak studenata koji su pozvani na dodelu diploma se nalazi ovde (osnovne akadmeske studije) i ovde (master akademske studije).

Napomena:
Ukoliko se diploma ne preuzme dana koji je predviđen za svečanu dodelu, studenti svoju diplomu mogu da preuzmu svakog radnog dana od 10:00 do 13:00 časova u Studentskoj službi Fakulteta, Studentski trg 16.
Ako je student sprečen da lično preuzme svoju diplomu, može je preuzeti drugo lice uz overeno ovlašćenje.