ODRŽANA SVEČANA AKADEMIJA POVODOM 125 GODINA OD OSNIVANjA GEOGRAFSKOG FAKULTETA

U petak 22. juna 2018. godine, u Svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Beogradu, održana je Svečana akademija povodom obeležavanja jubileja 125 godina od osnivanja Geografskog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Svečanoj akademiji su prisustvovali Ministar zaštite životne sredine Goran Trivan, Državni sekretar u ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja prof. dr Vladimir Popović, Prorektorka za studije i upravljanje kvalitetom prof. dr Nada Kovačević, Prorektor za nauku, inovacije i transfer tehnologije prof. dr Živoslav Tešić, dekani fakulteta, direktori instituta i brojnih državnih i privatnih preduzeća, brojni naučni i kulturni radnici, profesori, članovi Senata beogradskog Univerziteta, studenti svih nivoa studija, predstavnici medija kao i ostali uvaženi gosti.

Galeriju fotografija sa Svečane akademije možete pogledati ovde.