Zadovoljstvo nam je da studente doktorskih studija pozovemo na seminar “Standardi i principi Evropske Unije u vezi sa razvojem karijere istraživača i njihova implementacija“ koji će se održati 10.02.2017. godine od 10,00 časova u Svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Beogradu, Studentski trg broj 1.

Trening se organizuje kao jedna od aktivnosti projekta  “Enhancement of HE Research Potential Contributing to Further Growth of the WBC Region“
(Re@WBC) iz programa Erasmus+. Ovaj događaj je jedinstvena prilika da se oni informišu o mogućnostima razvoja i unapređenja karijere mladih istraživača u saglasnosti sa načelima Evropske povelje i Kodeksa .

Teme koje će se obrađivati:
- Strategija ljudskih resursa za istraživače (Human Resources Strategy for Researchers – HRS4R) -Osnovne grupe načela  Evropske Povelje i Kodeksa (EU C&C):
- Etički i profesionalni principi
- Zapošljavanje istraživača
- Uslovi rada i socijalna sigurnost
- Usavršavanje istraživača

Prijava traje do 08. februara 2017. godine do 17,00 časova.
Molimo sve zainteresovane da popune Attendance list i istu pošalju elektronskim putem na sseslija@tmf.bg.ac.rs