„DANI PODRŠKE BRUCOŠIMA“ – od 9. do 21. novembra 2016.

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata i Centar za studente sa hendikepom Univerziteta u Beogradu organizuju „Dane podrške brucošima“ u periodu od 9. do 21. novembra 2016. godine. Cilj programa je podrška studentima prve godine u snalaženju na fakultetu, sa novim obavezama, u novoj ulozi, u novom gradu.

Univerzitet u Beogradu osmislio je ovaj program koji ima za cilj da kroz različita predavanja, radionice i info-sesije okupi studente prve godine, poželi im dobrodošlicu, informiše ih, pomogne im u snalaženju i upozna sa sistemima podrške koje mogu koristiti tokom studija.

Tačan raspored programa i više informacija možete pogledati ovde, a prijavljivanje za učešće je obavezno i vrši se popunjavanjem FORMULARA.

Rok za prijavljivanje je 9. novembar 2016. godine.

dani-podrske