Obaveštenje za studente Turizmologije, Prostornog planiranja i GOŽS – promena termina ispita kod doc. dr Bogdana Lukića

Studijski program Turizmologija

Ispit iz predmeta Opšta i turistička infrastruktura održaće se 29. juna u 10h u prostorijama fakulteta u Zemunu.

Studijski program Prostorno planiranje

Ispit iz predmeta Osnove infrastrukture održaće se 30. juna u 10h u prostorijama fakulteta u Jagićevoj ulici.
Ispit iz predmeta Planiranje razvoja infrastrukture održaće se 30. juna u 10h u prostorijama fakulteta u Jagićevoj ulici.
Ispit iz predmeta Ekološki potencijali i rizici u prostornom planiranju održaće se 25. juna u 11h i 13 h u prostorijama fakulteta u Zemunu.
Ispit iz predmeta Planiranje na lokalnom nivou održaće se 25. juna u 12h u prostorijama fakulteta u Zemunu.

Studijski program Geoprostorne osnove životne sredine

Ispit iz predmeta Zaštita i uređenje predela održaće se 25. juna u 14h u prostorijama fakulteta u Zemunu.
Ispit iz predmeta Izrada planova i programa zaštite životne sredine održaće se 30. juna u 10h u prostorijama fakulteta u Jagićevoj ulici.
Ispit iz predmeta Planiranje i programiranje zaštite životne sredine održaće se 30. juna u 10h u prostorijama fakulteta u Jagićevoj ulici.