MOGUĆNOSTI ZA MOBILNOST STUDENATA KROZ ERAZMUS+ PROGRAM

Povodom otvaranja većeg broja konkursa visokoškolskih ustanova u Srbiji za učešće studenata u Erazmus+ studentskim razmenama, Informativnog centra Fondacije Tempus organizuje sesiju namenjenu svim zainteresovanima koji žele da deo studija provedu na Erazmus+ stipendiranoj razmeni ili da konkurišu za celokupne master studije u Evropi.

Prezentacija će biti održana u sredu 19. septembra u 18:00 časova, u prostorijama Informativnog centra Fondacije Tempus u Beogradu (Terazije br. 39, I sprat.), a svi oni koji nisu u mogućnosti da dođu na predavanje mogu se prijaviti na vebinar iste sadržine, koji će se održati u ponedeljak 24. septembra od 16 časova.

Za prijavu na predavanje ili vebinar je potrebno popuniti kratak registracioni formular.